UAB “Lapinas” parduoda bei montuoja tik aukščiausios kokybės automobilių apsaugos sistemas. Tai gali būti signalizacijos, imobilaizeriai, sistemos prieš atvirą vagystę arba sekimo sistemos. Mes jums padėsime išsirinkti tinkamiausią sistemą pagal draudimo reikalavimus ar jūsų poreikius, tam, kad užtikrinti automobilio saugumą ir jūsų ramybę.

Automobilių signalizacijos

Viena populiariausia apsaugos sistemų – signalizacijos. Jos užtikrina automobilį nuo jo užvedimo, tokiu atveju jeigu vyksta įsilaužimas. UAB “Lapinas” atstovauja įmonę “SEO Electronics”. Šioms signalizacijoms yra skiriama garantija visam automobilio gyvenimui. Bet koks signalizacijos gedimas bus šalinamas be papildomų mokesčių. 

Automobilių imobilaizeriai

Tai efektyviausia sistema padedanti apsisaugoti nuo atviros vagystės. Įprasta signalizacija nepadės jums, jeigu iš jūsų bus pavogtas automobilio raktas – tai vadinama atvira vagyste. Tokiu atveju jusų automobilį geriausiai apsaugotų imobilaizeris arba imobilizatorius. Ši sistema yra nepriklausoma nuo jūsų įprasto rakto, todėl net ir jeigu vagis turės jūsų raktus – automobilio užvedimas negalimas. Imobilaizeris gali būti montuojamas kartu su bet kuria kita automobilio apsaugos įranga ar signalizacija kaip papildoma apsaugos priemonė.